niedziela, 27 maja 2012

Mistrzostwa, mistrzostwa i po mistrzostwach...

VI Mistrzostwa już za nami, po dwóch dniach emocjonujących debat udało się wyłonić zwycięzców - zostali nimi  Martyna Stysło i Michał Fulara z XIV LO w Warszawie.
Drugie miejsce: Szymon Murek i Aleksandra Brodowska, UW
Trzecie miejsce: Jacek Galiszewski i Aleksander Olechnowicz, SGH
Czwarte miejsce: Artur Lorek i Paweł Dudko, III LO w Poznaniu
Najlepsi mówcy:
I miejsce: Michał Fulara
II miejsce: Konrad Kiljan
III miejsce: Mateusz Krajewski


Poniżej przedstawiamy szczegółowy ranking wszystkich drużyn i mówców wraz z punktami z poszczególne debaty :)


czwartek, 24 maja 2012

Już jutro!

Przypominamy wszystkim, że już jutro widzimy się na warsztatach przed Mistrzostwami. Spotykamy się o 17 w Instytucie Socjologii UW przy ul. Karowej 18. Potem ok. 20 udamy się na intensywną integrację do Klubokawiarni Grawitacja przy ul. Browarnej 6. Czekamy na Was!

Wszystkie osoby, które zaznaczyły podczas rejestracji, ze potrzebują miejsca w hostelu, mają je zapewnione w hostelu Puffa (ul. Solec 50). Doba hotelowa zaczyna się o godz. 14 i kończy o godz. 11 (pokoje są zarezerwowane do niedzieli rano).

W razie wszystkich wątpliwości i problemów, przypominamy numery telefonów. W ciągu dnia najlepiej dzwonić do Ani, i robić to do skutku, aż znajdzie telefon w torebce :)


Ania Dobrowolska: 668 204 361
Jędrzej Bieniasz: 728 594 122
Bartek Brach: 691 407 160

wtorek, 22 maja 2012

Dobre wiadomości!

Odliczanie do Mistrzostw trwa, a my dopinamy ostatnie szczegóły. Wiemy już, że warsztaty debatanckie w najbliższy piątek odbędą się w budynku Instytutu Socjologii Uniwersytetu Warszawskiego przy ulicy Karowej 18. Tam też spotkamy się w niedzielę podczas finału naszych zmagań :)


Wyświetl większą mapę

Przypominamy, że czekamy na wpłaty od ostatnich drużyn!
Numer konta:


Jędrzej Bieniasz

nr konta: 65 2490 0005 0000 4000 3702 8912
z tytułem:: VI Mistrzostwa Polski Debat Parlamentarnych

sobota, 19 maja 2012

Ostatnia prosta

Do Mistrzostw został mniej niż tydzień i robimy co w naszej mocy, żeby każdy szczegół był dopięty na ostatni guzik. Nie możemy się doczekać, aż Was wszystkich zobaczymy w Warszawie, podczas największego święta debat w Polsce! Szykujcie się nie tylko na niezapomniane przeżycia debatanckie (to rozumie się samo przez się!), ale też na wspaniałą okazję do integracji i zabawy z innymi ludźmi zainteresowanymi debatami. Zaplanowaliśmy dla Was dwa wieczory, podczas których będziemy się mogli lepiej poznać. W piątek spotkamy się w Klubokawiarni Grawitacja, gdzie będziecie mieli okazję spotkać swoich debatanckich przeciwników i wymienić się argumentami, a także zrelaksować przed nadchodzącymi zmaganiami. Na sobotę zaplanowaliśmy nieco bardziej oficjalną imprezę - wybieramy się do klubu Resort i to właśnie tam dowiecie się, kogo będziemy mieli przyjemność usłyszeć podczas półfinałów, a potem będziecie mieli okazję świętować sukces, lub szukać pocieszenia. Tak czy inaczej, będzie fajnie! :)


Przypominamy o opłacie turniejowej - nie zostawiajcie tego na ostatnią chwilę! Uczestników, którzy otrzymali potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia, prosimy o przelewanie opłaty turniejowej w wysokości 50 złotych od pary na nasze konto. Termin to najbliższa niedziela, 20 maja. Drużyny, od których do tego czasu nie otrzymamy przelewu, mogą zostać wykreślone z listy uczestników i przeniesione na listę rezerwową. Prosimy, pamiętajcie o wpłatach, to dzięki nim będziemy w stanie zorganizować Mistrzostwa! :)

Przypominamy numer konta:
Jędrzej Bieniasz

nr konta: 65 2490 0005 0000 4000 3702 8912
z tytułem:: VI Mistrzostwa Polski Debat Parlamentarnych

czwartek, 17 maja 2012

8 dni!


Do rozpoczęcia Mistrzostw zostało 8 dni, przygotowania trwają pełną parą. Udało nam się potwierdzić miejsce, w którym będziemy debatować - swoich sal użyczy nam LXXV Liceum Ogólnokształcące im. Jana III Sobieskiego. Tutaj możecie zobaczyć, gdzie dokładnie się ono mieści:

 
Wyświetl większą mapę

Ponadto przypominamy o opłacie turniejowej - nie zostawiajcie tego na ostatnią chwilę! Uczestników, którzy otrzymali potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia, prosimy o przelewanie opłaty turniejowej w wysokości 50 złotych od pary na nasze konto. Termin to najbliższa niedziela, 20 maja. Drużyny, od których do tego czasu nie otrzymamy przelewu, mogą zostać wykreślone z listy uczestników i przeniesione na listę rezerwową. Prosimy, pamiętajcie o wpłatach, to dzięki nim będziemy w stanie zorganizować Mistrzostwa! :)

Przypominamy numer konta:
Jędrzej Bieniasz


nr konta: 65 2490 0005 0000 4000 3702 8912

z tytułem:: VI Mistrzostwa Polski Debat Parlamentarnych


debatanckie uściski!

poniedziałek, 14 maja 2012

Ostateczne odliczanie!

Do Mistrzostw zostało już mniej niż dwa tygodnie, przygotowania nabierają więc rozpędu. Staramy się, żeby wszystko było dopięte na ostatni guzik, a uczestnicy wyjechali z Warszawy z porządną dawką debatanckiej energii :)

Najnowsze informacje:
1. Do grona patronów medialnych Mistrzostw dołączyła studencka gazeta PDF.


2. Rejestrację drużyn turniejowych zamknęliśmy w środę. Wszystkie drużyny, które do tego czasu otrzymały powiadomienia o przyjęciu zgłoszenia mogą zacząć pakować walizki i szykować się na debatanckie zmagania. Obecnie otwarta jest cały czas rejestracja na listę rezerwową - zachęcamy do wysyłania swoich zgłoszeń, będziemy na bieżąco informować, czy nie zwolniły się jakieś miejsca.

3. Uczestników, którzy otrzymali potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia, prosimy o przelewanie opłaty turniejowej w wysokości 50 złotych od pary na nasze konto. Termin to najbliższa niedziela, 20 maja. Drużyny, od których do tego czasu nie otrzymamy przelewu, mogą zostać wykreślone z listy uczestników i przeniesione na listę rezerwową. Prosimy, pamiętajcie o wpłatach, to dzięki nim będziemy w stanie zorganizować Mistrzostwa! :)

Przypominamy numer konta:
Jędrzej Bieniasz

nr konta: 65 2490 0005 0000 4000 3702 8912
z tytułem:: VI Mistrzostwa Polski Debat Parlamentarnych

debatanckie uściski!


wtorek, 8 maja 2012

Ostatnie dni rejestracji

Słoneczko świeci, kasztany kwitną, a do Mistrzostw zostały już tylko niecałe trzy tygodnie. Dogrywamy ostatnie kwestie organizacyjne i czekamy na zgłoszenia ostatnich drużyn. Jeżeli jeszcze się nie zarejestrowaliście, zróbcie to jak najszybciej, bo zostało niewiele czasu, a konkurencja jest spora.

Zarejestrowane drużyny prosimy o jak najszybsze przelewanie opłaty turniejowej na konto:


Jędrzej Bieniasz

nr konta: 65 2490 0005 0000 4000 3702 8912
z tytułem:: VI Mistrzostwa Polski Debat Parlamentarnych

Dzięki temu będziemy w stanie sprawniej zorganizować całe wydarzenie.

Do zobaczenia w Warszawie!